IMG IMG

Zespół Placówek Pozaszkolnych
Centrum Wspierania Uzdolnień
w Jeleniej Górze

 

TURNUS I

13.02.2023

14.02.2023

15.02.2023

16.02.2023

17.02.2023

GRUPA  I

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

śniadanie

śniadanie

Wjazd na basen Termy Cieplickie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

9.00 -9.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 9.00 do 11.00

Wyjazd do teatru Animacji na spektakl "Cesarz" wraz z lekcją teatralną.
Spektakl na godz. 11

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

9.30- 10.30

10.30-11.30

11.30-12.30

Warsztaty plastyczne

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

 

GRUPA II

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

śniadanie

Wjazd na basen Termy Cieplickie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

9.00 -9.30

Warsztaty plastyczne

Wyjazd do teatru Animacji na spektakl "Cesarz" wraz z lekcją teatralną.
Spektakl na godz. 11

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

9.30- 10.30

10.30-11.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 11.30 do 13.29

11.30-12.30

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

 

 

GRUPA III

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

Wjazd na basen Termy Cieplickie

śniadanie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

śniadanie

9.00 -9.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 9.00 do 11.00

Wyjazd do teatru Animacji na spektakl "Cesarz" wraz z lekcją teatralną.
Spektakl na godz. 11

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

9.30- 10.30

10.30-11.30

11.30-12.30

Warsztaty plastyczne

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

 

 

GRUPA IV

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

śniadanie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

Wjazd na basen Termy Cieplickie

9.00 -9.30

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

Warsztaty plastyczne

Wyjazd do teatru Animacji na spektakl "Cesarz" wraz z lekcją teatralną.
Spektakl na godz. 11

9.30- 10.30

10.30-11.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 11.30 do 13.29

11.30-12.30

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

 

  

 

TURNUS II

20.02.2022

21.02.2022

22.02.2022

23.02.2022

24.02.2022

GRUPA I

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

Wjazd na basen Termy Cieplickie

śniadanie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

9.00 -9.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 9.00 do 11.00

Wyjście do kina JCK na film "Uwolnić Poly"

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

9.30- 10.30

10.30-11.30

11.30-12.30

Warsztaty plastyczne

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

GRUPA II

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

śniadanie

śniadanie

Wjazd na basen Termy Cieplickie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

9.00 -9.30

Warsztaty plastyczne

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

Wyjście do kina JCK na film "Uwolnić Poly"

9.30- 10.30

10.30-11.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 11.30 do 13.29

11.30-12.30

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

GRUPA III

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

Wjazd na basen Termy Cieplickie

śniadanie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

śniadanie

9.00 -9.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 9.00 do 11.00

Wyjście do kina JCK na film "Uwolnić Poly"

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

9.30- 10.30

10.30-11.30

11.30-12.30

Warsztaty plastyczne

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gra terenowa

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

 

GRUPA IV

7.45-8.15

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

przychodzenie dzieci

8.15. - 8.30

pogadanka z pracownikiem policji na temat bezpieczeństwa

8.30 - 9.00

śniadanie

śniadanie

śniadanie

Wyjazd na sanki do Jakuszyc

Wjazd na basen Termy Cieplickie

9.00 -9.30

Gry i zabawy sportowe.
W przypadku sprzyjającej pogody wyjazd do Sobieszowa do TCTA

Warsztaty plastyczne

Wyjście do kina JCK na film "Uwolnić Poly"

9.30- 10.30

10.30-11.30

Wspinaczka ściankowa
zajecia od 11.30 do 13.29

11.30-12.30

12.30 -13.30

13.30 - 14.30

obiad

obiad

obiad

obiad

obiad

14.30 - 16.00

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gry i zabawy sportowe, gry planszowe, prace plastyczne ipt.

gra terenowa

Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze od 2013 roku regularnie zwyciężała w Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt, jednak w tym roku imponująca seria została przerwana. Wielki sukces odniosła Szkoła Podstawowa nr 10, która w turnieju rozegranym w hali przy ul. Sudeckiej okazała się najlepsza. 

 

Wyniki:

SP 10 – SP 2 --- 49:11

SP 7 – SP 11 --- 0:58

SP 2 – SP 11 --- 21:25

SP 10 – SP 7 --- 74:0

SP 7 – SP 2 --- 0:46

SP 11 – SP 10 --- 24:37

 

Tabela końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 – 6 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 11 – 5 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 – 4 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 7 – 3 pkt.

Mistrzynie Jeleniej Góry (SP 10) zagrały w składzie: Aleksandra Borkowska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Dziuba, Hanna Grześ, Aleksandra Hamowska, Liliana Masiukiewicz, Hanna Midera, Zofia Midera, Julia Mrozewska, Hanna Nalepa, Katarzyna Sobolewska, Julia Sochacka. Opiekun: Katarzyna Smajda-Młodnicka.

MVP turnieju została Hanna Midera (SP 10).

UWAGA

KARTY KWALIFIKACYJNE DOSTARCZAMY DO SEKRETARIATU ZPP-CWU

PRZY UL. SKŁODOWSKIEJ -CURIE 12

 

BRAK MIEJSC

REGULAMIN ZAPISÓW DZIECI NA PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023 ORGANIZOWANE PRZEZ ZESPÓŁ PLACÓWEK POZASZKOLNYCH – CENTRUM WSPIERANIA UZDOLNIEŃ W JELENIEJ GÓRZE

1. Półkolonie organizowane są dla dzieci urodzonych w latach 2011-2017

2. Koszt półkolonii wynosi 250,00 zł za turnus

3. Terminy turnusów:

a) Turnus I    od 13-02-2023 do 17-02-2023

b) Turnus II  od 20-02-2023 do 24-02-2023

4. Półkolonie będą realizowane na bazie Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, ul. Morcinka 31, 58-500 Jelenia Góra

5. Zapisy na półkolonie odbywają się WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną według następujących zasad i zgodnie z poniższym harmonogramem

a) Harmonogram.

Data i godzina

działanie

1

09-01-2023 do godz. 15.00

Ogłoszenie terminu zapisów

2

11-01-2023 godz. 8.00

Rozpoczęcie zapisów

3

13-01-2023 godz. 14.00

Zakończenie zapisów

4

16.01.2023 do godz. 14.30

Termin dostarczenia kart kwalifikacyjnych i wpłat

5

16.01.2023 godz. 15.30

Informacja o dodatkowym naborze

b) Zasady

  • Zapisy dzieci na półkolonie odbywają się tylko drogą elektroniczną.
  • Dziecko może być zapisane TYLKO NA JEDEN turnus.
  • Zapisy rozpoczynają się 11-01-2023 i będą trwały do 13-01-2023. Pierwszeństwo mają dzieci zamieszkałe w Jeleniej Górze, w przypadku wolnych miejsc następne przyjmowane są dzieci pobierające naukę w jeleniogórskich szkołach i przedszkolach, a dopiero potem pozostałe dzieci.   ZPP-CWU zastrzega sobie prawo do wglądu w legitymacje szkolne dzieci lub konieczności dostarczenia zaświadczenia z przedszkola lub szkoły.
  • Zgłoszenie należy złożyć w systemie rekrutacyjnym pod adresem https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/mosjeleniagora/Candidates/Add, poprzez zgłoszenie kandydata – dotyczy dzieci, które jeszcze nie mają konta w systemie, lub poprzez zmianę preferencji i dopisanie do istniejącego wniosku dodatkowych zjęć: półkolonie – dotyczy dzieci, które mają już konto w systemie.
  • W zgłoszeniu należy wybrać TYLKO JEDEN turnus. Wnioski, w których zostaną wybrane dwa turnusy będą odrzucane.
  • Zgłoszenia będą na bieżąco weryfikowane, a uczestnicy przyjmowani. Informacja o przyjęciu na półkolonie będzie automatycznie wysyłana na adres e-mail podany we wniosku.
  • Warunkiem POTWIERDZENIA zapisu dziecka na półkolonie jest dostarczenie do ZPP-CWU, w terminie do 16-01-2023 wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej i dowodu wpłaty. Karta do pobrania poniżej

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe BGŻ BNP PARIBAS   02 1600 1462 1849 9692 3000 0001, tytuł przelewu Półkolonie 2023, turnus…, imię i nazwisko dziecka.

Wpłatę można również dokonać w sekretariacie jednostki.

  • W przypadku gdy w dniu 16-01-2023 nadal będą wolne miejsca zostanie ogłoszony dodatkowy etap zapisów. Informacja będzie umieszczona na stronie ZPP-CWU www.mosjg.pl oraz na profilu na facebooku.
  • Przesłanie zgłoszenia dziecka na półkolonie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Link do systemu rekrutacyjnego: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/mosjeleniagora/Candidates/Add

Karta uczestnika koloni do pobrania Karta kwalifikacyjna

Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 będzie się odbywałą drogą elektroniczną poprzez platformę Vulcan.

Zapisy pod adresem: 

https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/mosjeleniagora

UWAGA:

WYPEŁNIONY WNIOSEK NALEŻY WYDRUKOWAĆ I DOSTARCZYĆ DO SEKRETARIATU ZPP-CWU

PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ - CURIE 12

do pobrania: Instrukcja zapisów  

Poniżej przedstawiam wykaz jednostek wraz z proponowanymi zajęciami

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień

  • Ceramika
  • Plastyka
  • Rysunek i malarstwo
  • Rekwizytornia
  • Plastyka z elementami rekwizytorni
  • Muzyka dawna
  • Flety
  • Gitara
  • Klub 6 strun
  • Warsztaty gitarowe
  • Zajęcia wokalne
  • Szachy
  • Gry i zabawy logiczne i strategiczne
  • Koszykówka 3x3
  • Siatkówka
  • Wrotki
  • Gimnastyka korekcyjna

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 2

  • Mały Masterchef
  • Turystyka piesza
  • Turystyka rowerowa
  • Akrobatyka
  • Wspinaczka ściankowa
  • Lego robotyka
  • Pociąg do Sztuki

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 3

  • Język angielski
  • Kuchcikowo

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 5

  • Gimnastyka sportowa z elementami boksu

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 6

  • Ortografia i gramatyka na wesoło
  • Trening pamięci i koncentracji
  • Warsztaty dziewiarskie
  • Z geologią za pan brat
  • Z turystyką i przyrodą za pan brat
  • Zajęcia badawczo - eksperymentalne

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 7

  • Koło teatralna
  • Rytmika

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 11 bud. A

  • Pływanie
  • Klub literacki
  • Koło chemiczne z elementami ekologii
  • Wesoła ortografia

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 11 bud.B

  • Mały Piłkarz
  • Przyroda pod lupą

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 13

  • Rytmika

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – SP 15

  • Akademia bezpieczeństwa
  • Język angielski
  • Koło finansowe „Świnka z kasą”
  • Koło teatralne „Pacynka”
  • Mega Misja
  • Robotyka i gry logiczne

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień - ZSOiT „BUDOWLANKA”

  • Tenis ziemny
  • Piłka ręczna chłopców

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień - ZSE „Elektronik”

  • LA – skoki, biegi
  • LA - rzuty

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – ZST” Mechanik”

  • ·Zespół muzyczny E=mc2

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień - ZSRArt „Rzemiosła”

  • Grafika komputerowa

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień – ZSPUiBS

  • Kalistenika

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień - TCTA Sobieszów

  • Biathlon
  • Kolarstwo
  • Narciarstwo biegowe
  • Saneczkarstwo lodowe

Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierani Uzdolnień - Park Sportowy Złotnicza

  • Piłka nożna rocznik 2003-2005
  • Piłka nożna rocznik 2006-2007
  • Piłka nożna rocznik 2008-2009
  • Piłka nożna rocznik 2012-2014

2022 LATO

 

 REGULAMIN ZAPISÓW do pobrania 

KARTA KWALIFIKACYJNA do pobrania

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem