GRAFIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ ZPP-CWU 2021/2022

ZAJĘCIA SPORTOWE

               

SPORTY ZIMOWE

           
           

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Joanna Badacz

Biathlon

           

Moniak
Pawlak-Warzybok

Saneczkarstwo

           

Sylwester Poniatowski

Saneczkarstwo

           

Dorota Skowron

Narciarstwo biegowe

14.45-15.45

10.00-12.00

     

SP 15

 

TCTA, SP 15

               
               

UPOWSZECHNIANIE SPORTU KL. I-III

               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Daniel Gawlik

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

8.00-8.45

8.00-8.45

10.50-11.35

SP 3

   

SP 3

SP 3

 

10.50-11.35

8.55-9.40

SP 3

   

SP3

   

Paweł Heinke

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

8.55-9.40

   

SP3

     

9.45-10.30

   

SP 3

     

10.50-11.35

   

SP 3

     

Malwina Nogawka

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

12.35-13.20

12.35-13.20

11.40-12.25

SP 5

 

SP 5

SP 5

   

Jarosław Wilusz

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

13.35-14.20

12.45-13.30

12.45-13.30

SP 7

SP 7

   

SP 7

 

13.35-14.20

       

SP 7

 

14.25-15.20

       

SP 7

 

Dariusz Jarosz

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

10.45-11.30

12.45-13.30

11.40-12.25

 

SP 6

SP 6

SP 6

   

11.40-12.25

12.45-13.30

 

SP 6

 

SP 6

   

12.45-13.30

 

SP 6

       

Krzysztof Zaleśny

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

11.40-12.25

11.40-12.25

   

SP 6

SP 6

   

12.45-13.30

   

SP 6

     

           

Marta Ochota

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

11.45-12.30

11.45-12.30

11.45-12.30

11.45-12.30

SP 10

 

SP 10

SP 10

SP 10

 

Katarzyna
Smajda-Młodnicka

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

11.45-12.30

10.45-11.30

11.45-12.30

11.45-12.30

       

SP 10

 

12.45-13.30

SP 10

 

SP 10

SP 10

SP 10

 

Kamila Fryc

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

12.35-13.20

SP 11

         

Anna Gorijenko

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

 

12.25-14.00

 

SP 11

       

Lucyna Hofman

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

13.30-14.15

     

SP 11

   

Marta Ignatiuk

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

12.25-14.25

12.25-14.25

 

SP 11

SP 11

     

Andrzej Jaworski

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

           

Bartosz Królikowski

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

13.30-15.00

13.30-15.00

   

SP 11

 

SP 11

 

Łukasz Niesobski

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

13.40-15.20

SP 11

         

Andrzej Szymański

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

8.00-8.45

8.00-8.45

11.45-12.30

 

SP 13

SP 13

 

SP 13

 

12.40-13.25

12.40-13.25

12.40-13.25

 

SP 13

SP 13

 

SP 13

 

Marta Pochłód

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

11.50-12.35

11.50-12.35

11.50-12.35

SP 15

 

SP 15

 

SP 15

 

12.45-13.30

       

SP 15

 

Dorota Skowron

Upowszechnianie sportu
kl. I-III

11.50-12.35

11.50-12.35

 

SP 15

SP 15

     
               

BASEN

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Celestyna
Czuba-Trzewik

Nauka i doskonalenie pływania

14.35-15.20

14.35-15.20

14.35-15.20

14.35-15.20

14.35-15.20

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

 

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

15.30-16.15

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

SP 11

 

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

 

SP 11

SP 11

SP 11

   

17.30-18.15

17.30-18.15

17.30-18.15

 

SP 11

SP 11

SP 11

   

Anna Gorijenko

Nauka i doskonalenie pływania

15.30-16.15

14.35-15.20

 

SP 11

 

SP 11

   

15.30-16.15

     

SP 11

   

Jakub Kamiński

Nauka i doskonalenie pływania

15.30-16.15

   

SP 11

     

16.30-17.15

   

SP 11

     

17.30-18.15

   

SP 11

     

18.30-19.15

   

SP 11

     

Iwona Trelka

Nauka i doskonalenie pływania

15.30-16.15

SP 11

         

16.30-17.15

SP 11

         

17.30-18.15

SP 11

         

18.30-19.15

SP 11

         
               

TURYSTYKA I KOLARSTWO

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Mukian Magdalena

Turystyka piesza

           

Walaska Magdalena

Turystyka piesza

           
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Michał Kozak

Kolarstwo turystyczne

           

Jacek Kubicki

Kolarstwo turystyczne

           

Robert Marciniszyn

Kolarstwo turystyczne

           

Norbert Potkański

Kolarstwo MTB

16.30-18.45

16.30-18.45

           
               

GIMNASTYKA

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Anna Matkowska

Gimnastyka korekcyjna

12.45-13.30

13.00-14.30

8.00-9.30

13.30-15.00

12.45-13.30

SP 8

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

SP 8

 

14.30-16.00

15.00-16.30

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

   

16.00-16.45

16.30-17.15

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

   

17.00-18.30

17.20-18.50

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

 

ZPP-CWU
Sala Taneczna

   

Małgorzata Żarczyńska

Gimnastyka korekcyjna

14.45-16.15

7.45-9.15

14.45-16.15

7.45-9.15

14.45-16.15

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

ZPP-CWU
Sala Taneczna

 

16.30-18.00

9.30-10.15

16.30-18.00

9.30-10.15

16.30-17.15

ZPP-CWU
Sala Taneczna

MP 2

ZPP-CWU
Sala Taneczna

MP 2

ZPP-CWU
Sala Taneczna

 

10.15-11.00

     

MP 2

   
           
           

Michał Niemczak

Akrobatyka

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.00-17.30

SP 2

SP 2

SP 2

SP 2

SP 2

 

17.30-19.00

       

SP 2

 
               

GRY ZESPOŁOWE

PIŁKA NOŻNA

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Jacek Kołodziejczyk

Piłka nożna

           

Bartosz Królikowski

Piłka nożna

16.00-17.30

17.30-19.00

 

Orlik ZSOiT ("Budowlanka")

 

Orlik ZSOiT ("Budowlanka")

   

Krzysztof Pietrzyk

Piłka nożna

17.30-19.00

16.00-17.30

 

Stadion
ul. Złotnicza

 

Stadion
ul. Złotnicza

   

Jarosław Wichowski

Piłka nożna

16.00-17.30

16.00-17.30

 

Stadion
ul. Złotnicza

   

Stadion
ul. Złotnicza

 
               

SIATKÓWKA

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Waldemar Myczkowski

Siatkówka

16.55-18.25

16.55-18.25

ZPP-CWU

     

ZPP-CWU

 

18.35-20.05

18.35-20.05

ZPP-CWU

     

ZPP-CWU

 
               

PIŁKA RĘCZNA

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Jarosław Zawiślański

Piłka ręczna

16.00-17.30

     

ZSOiT
("Budowlanka")

   
               

KOSZYKÓWKA 3X3

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Leszek Oleksy

Koszykówka 3x3

18.30-20.05

18.30-20.05

18.30-20.05

 

ZPP-CWU

ZPP-CWU

ZPP-CWU

   
               

INNE SPORTY

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Kazimierz Bielawski

Wspinaczka

16.00-17.30

SP 2

         

17.30-19.00

SP 2

         

19.00-20.30

SP 2

         

Daniel Chojnacki

Wspinaczka

16.00-17.30

 

SP 2

       

17.30-19.00

 

SP 2

       

19.00-20.30

 

SP 2

       
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Michał Kaszewski

Tenis ziemny

15.00-16.30

 

ZSOiT ("Budowlanka")

       

16.30-17.15

 

ZSOiT ("Budowlanka")

       

17.15-18.45

 

ZSOiT ("Budowlanka")

       
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Norbert Potkański

Kalistenika

15.00-16.30

15.00-16.30

           
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Marek Przeorski

LA

17.15-18.45

16.30-18.00

17.15-18.45

           
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Jędrzej Nowak

Badminton

15.15-16.45

15.15-16.45

ZPP-CWU

   

ZPP-CWU

   
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Ireneusz Taraszkiewicz

Wrotki

16.55-18.25

16.55-18.25

16.55-18.25

 

ZPP-CWU

ZPP-CWU

ZPP-CWU

   
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Łukasz Cudyk

Szachy

15.45-17.15

13.30-14.30

16.00-18.15

 

ZPP-CWU
sala nr 21
zaawansowani

MP 10

ZPP-CWU
sala nr 21
zaawansowani

   

15.30-17.00

   

ZPP-CWU
sala nr 21
początkujący

     

17.00-19.15

   

ZPP-CWU
sala nr 21
średniozaawansowani

     

Andrzej Dwilewicz

Szachy

9.30-10.00

8.30-9.00

9.00-9.30

10.30-11.00

10.00-10.30

MP 13

MP 14

MP 27

MP 11

MP 19

 

10.00-10.30

9.00-9.30

9.30-10.00

11.00-11.30

10.30-11.00

MP 13

MP 14

MP 27

MP 11

MP 19

 

9.30-10.00

10.00-10.30

11.00-11.30

 

MP 14

MP 27

 

MP 19

 

Krzysztof Dwojak

Szachy

           

           

           
               
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Damian Strączek

Taniec towarzyski i ludowy

           
               
               

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

               

TEATR

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Lucyna Górawska

Teatrzyk "PACYNKA"

13.40-14.25

 

SP 15

       

Katarzyna Krasowska

Teatrzyk "PACYNKA"

13.40-14.25

 

SP 15

       
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Piotr Grosman

Koło teatralne

12.25-14.25

SP 7
sala nr 202

         
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Krzysztof Zwolinski

Teatr "AGRAFKA"

16.00-17.30

   

ZPP_CWU
sala nr 24

     
               

SZTUKA

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Anna
Borsuk-Krasucka

Zajęcia plastyczne

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

 

16.30-18.05

16.30-18.05

16.30-18.05

16.30-18.05

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

ZPP-CWU
sala nr 4

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Ewa Nyc

Malarstwo

15.00-17.15

   

ZPP-CWU

     

Ewa Nyc

Plastyka z elementami rekwizytorni

15.00-17.15

ZPP-CWU

         

Ewa Nyc

Rekwizytornia

15.00-16.30

     

ZPP-CWU

   

16.45-18.15

     

ZPP-CWU

   

Ewa Nyc

Rysunek

15.00-16.30

       

ZPP-CWU

 

16.45-18.15

       

ZPP-CWU

 

Ewa Nyc

Ceramika

15.00-16.30

 

ZPP-CWU

       

16.45-18.15

 

ZPP-CWU

       
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Marcin Znamienkiewicz

Malarstwo i rysunek

16.30-18.00

     

ZSRzArt

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Mariola Jefimczyk

Pociąg do Sztuki

12.45-14.25

     

SP 2

   
               

MUZYKA

             
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Wiesław Kowalewski

Gitary

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-16.45

14.45-16.15

ZPP-CWU
sala nr 25 grupa A

ZPP-CWU
sala nr 25
grupa C

ZPP-CWU
sala nr 25
grupa A

ZPP-CWU
sala nr 25
grupa C

ZPP-CWU
sala nr 25
Warsztaty

 

16.55-18.25

16.55-18.25

16.55-18.25

16.55-18.25

ZPP-CWU
sala nr 25
grupa B

ZPP-CWU
sala nr 25
Klub 6 Strun

ZPP-CWU
sala nr 25
grupa B

ZPP-CWU
sala nr 25
Klub 6 Strun

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Renata Kryńska

Zajęcia wokalne

15.00-16.30

15.00-16.30

15.30-17.00

ZPP-CWU
sala nr 23

ZPP-CWU
sala nr 23

ZPP-CWU
sala nr 23

     

16.45-18.15

17.15-18.45

ZPP-CWU
sala nr 23

 

ZPP-CWU
sala nr 23

     
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Sylwia Raban

Muzyka Dawna

16.00-17.30

15.00-16.30

 

ZPP-CWU

   

ZPP-CWU

 

Sylwia Raban

Rytmika

12.30-14.00

11.30-13.45

11.30-13.45

11.30-13.00

SP 13

SP 7

 

SP 7

SP 13

 
           
           

Sylwia Raban

Flety

15.00-16.30

16.40-18.10

   

ZPP-CWU

 

ZPP-CWU

 
           
           
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Anna Skóra

Chór

13.40-14.25

14.35-15.20

SP 10

SP 10

       
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Paweł Wrocławski

Zespół Muzyczny E=mc2

7.00-9.00

15.00-17-.00

 

ZST MECHANIK

ZST MECHANIK

     
               
               

ZAJĘCIA NAUKOWE

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Maria Guszała

Trening pamięci i koncentracji

14.45-15.30

14.45-15.30

 

SP 6

 

SP 6

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Agata Kawa

Język angielski

12.45-13.30

12.45-13.30

 

SP 15

   

SP 15

 

Margareta Urban

Język angielski

11.45-12.30

12.45-13.30

SP 3

 

SP 3

     
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Anna
Kędzierska-Fidler

Koło chemiczne

14.30-16.00

   

SP 11

     
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Zdzisława Kościukiewicz-Pilarek

Mega Misja

12.45-13.30

11.50-12.35

SP 15

     

SP 15

 
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Agnieszka Korput

Z geologią za pan brat

           
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Ewa Kulaszko

Matematyka

11.40-12.25

       

SP 6

 

Adam Bartnicki

Matematyka wókł nas

17.00-17.45

17.00-17.45

 

ZPP-CWU
sala nr 24

   

ZPP-CWU
sala nr 24

 
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Agnieszka Pelzer

Ortografia i gramatyka na wesoło

11.40-12.25

11.40-12.25

 

SP 6

SP 6

     
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Dorota Słupek

Zajęcia badawczo-eksperymentalne

12.25-13.55

     

SP 6

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Renata Suder

Zajęcia przyrodnicze

12.35-14.15

 

SP 11

       
               
               

ZAJĘCIA KULINARNE

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Beata Koniuszewska

Kuchcikowo

           

Nowak Anna

Kuchcikowo

12.30-14.00

     

SP 3

   

Robert Marciniszyn

Mały Masterchef

8.00-9.30

SP 2

         

15.30-17.00

15.30-17.00

SP 2

SP 2

       
               
               

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Marta Łobażewicz

Klub czytelniczy

11.40-12.25

 

SP 6

       

Barbara Stefaniak

Klub czytelniczy

14.35-15.20

     

SP 11

   

15.25-16.10

     

SP 11

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Robert Patrzałek

Robotyka LEGO i gry logiczne

13.40-14.25

07.15-08.00

07.15-08.00

12.45-13.30

SP 15

SP 15

 

SP 15

SP 15

 

Joanna Wasylkiewicz

Robotyka LEGO

12.45-14.15

13.40-15.10

13.40-15.10

SP 2

 

SP 2

SP 2

   
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Michał Piecyk

Grafika komputerowa

16.00-17.30

 

ZSRzArt

       
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Krzysztof Zwolinski

Animacja poklatkowa

17.45-19.15

   

ZPP_CWU
sala nr 24

     

Krzysztof Zwolinski

Pracownia filmowych efektów specjalnych

15.30-17.00

ZSRzArt

         
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Marta Bartos

Inspiracje modowe

17.00-18.30

ZSRzArt

         
               

Imię i nazwisko

dyscyplina

dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

Małgorzata Bugdoll

Szydełkowanie i dzierganie na drutach

15.00-16.30

     

SP 6

   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem