SEKCJA KOSZYKÓWKI MOS 2019/20120

Nauczyciele, trenerzy piłki koszykowej dziewcząt

  • mgr Adam Bartnicki -nauczyciel kontraktowy (6)

  • mgr Monika Krawczyszyn-Samiec -nauczyciel kontraktowy (6)
  • mgr Ralf Koczwara -nauczyciel kontraktowy (4)

  • mgr Rafał Sroka - nauczyciel dyplomowany (4)

 

Nauczyciele, trenerzy piłki koszykowej chłopców

  • mgr Marcin Koperek -nauczyciel mianowany (6)
  • mgr Paweł Minciel -nauczyciel kontraktowy (6)

  • mgr Jarosław Wilusz - nauczyciel mianowany (6)

  • mgr Leszek Oleksy -nauczyciel mianowany (2)

 

Harmonogram zajęć

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/ rocznik
Adam Bartnicki   wtorek 17.00 - 18.30 SP 10  2006 - 2007
środa 17.00 - 18.30 SP 10  2006 - 2007
piątek 17.30 - 19.00 MDK ul. Skłodowskiej  2006 - 2007
Monika Krawczyszyn-Samiec
  
wtorek 18.30 - 20.00 SP 10  2004 - 2006
czwartek 18.30 - 20.00 SP 10  2004 - 2006
piątek 18.30 - 20.00 SP 10  2004 - 2006
 Ralf Koczwara   poniedziałek 17.00 - 18.30 SP 11  2007 - 2008
środa 17.00 - 18.30 SP 11  2007 - 2008
 Rafał Sroka   środa 15.30 - 17.00 SP 11  2003 - 2005
piątek 15.30 - 17.00 SP 11  2003 - 2005

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

 grupa/ rocznik
Leszek Oleksy sobota 10.00 - 11.30 hala MOS, ul. Sudecka   
 Marcin Koperek   poniedziałek 16.00 - 17.30  hala MOS, ul. Sudecka  2003 
środa 16.00 - 17.30  hala MOS, ul. Sudecka  2003
czwartek 16.00 - 17.30 hala MOS, ul. Sudecka  2003 
 Paweł Minciel  wtorek 17.30 - 19.00  hala MOS, ul. Sudecka  2007 i młodsi
czwartek 16.00 - 17.30  SP 10 2007 i młodsi
piątek 17.30 - 19.00 hala MOS, ul. Sudecka  2007 i młodsi
 Jarosław Wilusz poniedziałek 19.00 - 20.30  hala MOS, ul. Sudecka  2004
czwartek 17.30 - 19.00 hala MOS, ul. Sudecka  2004
piątek 16.00 - 17.30  hala MOS, ul. Sudecka  2004

 

ZAJĘCIA KOSZYKÓWKI "SMOK"

PIŁKA KOSZYKOWA "SMOK" CHŁOPCY

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/ rocznik
 MARCIN KOPEREK  poniedziałek 17.30 - 19.00  hala MOS, ul. Sudecka  kl. I-III (2010 i młodsi)
środa 17.30 - 19.00
hala MOS, ul. Sudecka kl. I-III (2010 i młodsi)
 PAWEŁ MINCIEL poniedziałek 17.00 - 18.30  SP 10  kl. V (2008 - 2009)
środa  16.50 - 18.20  SP 11 /mała sala kl. V (2008 - 2009)
 BARTOSZ JYŻ wtorek  16.00 - 17.30  hala MOS, ul. Sudecka  kl. IV (2009 - 2010)
środa 15.20 -16.50  SP 11 /mała sala kl. IV (2009 - 2010)

 

ZAJĘCIA KOSZYKÓWKI "SMOK" dziewcząt

PIŁKA KOSZYKOWA "SMOK" -DZIEWCZĘTA

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/ rocznik
Katarzyna Smajda-Młodnicka poniedziałek 15.30 - 16.30 SP 10 kl. IV
Paulina Jasek poniedziałek 16.30 - 18.00 SP 1/ mała sala kl. IV
Monika Krawczyszyn-Samiec wtorek 15.20 - 16.50 SP 10 kl. V
piątek 15.20 - 16.50 SP 8 kl. V
Adam Bartnicki  poniedziałek 17.00 - 18.30 SP 2 kl. I-III
czwartek 17.30 - 19.00 ul. Skłodowskiej MOS/ MDK kl. I-III

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem