Sekcja piłki nożnej MOS 2018/2019

Nauczyciele trenerzy, piłki nożnej:

  • mgr Mateusz Durlak -nauczyciel mianowany

  • mgr Jacek Kołodziejczyk - nauczyciel mianowany

  • mgr Bartosz Królikowski - nauczyciel mianowany

  • mgr Grzegorz Królikowski - nauczyciel mianowany

  • lic Mariusz Ligiżyński -nauczyciel stażysta
  • mgr Daniel Gawlik - nauczyciel mianowany

  • mgr Krzysztof Pietrzyk - nauczyciel mianowany
  • mgr Robert Zapora - nauczyciel stażysta

  • mgr Krzysztof Zaleśny

PIŁKA NOŻNA

Zmiana godzin zajęć  harmomogram obowiązuje od 01.11.2018 do 31.03.2019

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/rocznik

 Mateusz Durlak 

środa

15.30 - 17.00

hala MOS/Sudety

2008 - 2009

piątek

17.00 -18.30

ZST Mechanik

2008 - 2009

 Jacek Kołodziejczyk

środa 19.15 - 20.45 ZST Mechanik 2002 - 2003

 piątek

19.00 - 20.30

ZST Mechanik

2002 - 2003

 Bartosz Królikowski 

 wtorek

16.00 - 17.30

Orlik Budowlanka/ siłownia MOS

 czwartek

19.30 - 21.00

ZST Mechanik

 Grzegorz Królikowski 

 wtorek

16.30 - 18.00

ZSE-T

2002 - 2003

 czwartek

16.30 - 18.00

ZSE-T

2002 - 2003

 Mariusz Ligiżyński 

 poniedziałek

17.00 - 18.30

SP 8/ Orlik

2010 - 2011

 środa

17.00 - 18.30

SP 8/ Orlik

2010 - 2011

 Daniel Gawlik

 wtorek

16.30 - 18.00

SP 11/ budynek B

2002 i młodsi

 czwartek

16.30 - 18.00

SP 11/ budynek B

2002 i młodsi

 Krzysztof Pietrzyk 

środa

19.15 -20.45 ZST Mechanik

 2000 - 2001

piątek 19.00 - 20.30

ZST Mechanik

2000 - 2001

 Krzysztof Zaleśny

 poniedziałek

13.30 -15.00

SP 6

 środa

13.30 - 15.00

SP 6

Robert Zapora

poniedziałek

18.30 - 20.00

ul.Sudecka/ hala MOS

 2005 - 2009

 

harmomogram obowiązuje od 01.09.2018 do 31.10.2018

 

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

grupa/rocznik
 Mateusz Durlak   wtorek 17.30 - 19.00 SP 13/ orlik 2008 - 2009
 czwartek 17.30 - 19.00 SP 13/ orlik 2008 - 2009
 Jacek Kołodziejczyk   wtorek 16.00 - 17.30 ul. Lubańska/ stadion 2002 - 2003
 piątek 16.00 - 17.30 ul. Lubańska/ stadion 2002 - 2003
 Bartosz Królikowski   wtorek 16.30 - 18.00 Park Paulinum  
 czwartek 16.30 - 18.00 Park Paulinum  
 Grzegorz Królikowski   wtorek 16.30 - 18.00 Park Paulinum 2002 - 2003
 czwartek 16.30 - 18.00 Park Paulinum 2002 - 2003
 Mariusz Ligiżyński   poniedziałek 16.45 - 18.15 SP 8 Orlik
2010 - 2011
 środa 16.45 - 18.15 Park Paulinum
2010 - 2011
 Daniel Gawlik
 poniedziałek 17.00 - 18.30 Park Paulinum 2002 i młodsi
 czwartek 17.00 - 18.30 Park Paulinum 2002 i młodsi
 Krzysztof Pietrzyk   poniedziałek 16.30 - 18.00 stadion ul. Złotnicza  2000 - 2001
 czwartek 16.30 - 18.00 stadion ul. Złotnicza  2000 - 2001
 Krzysztof Zaleśny  poniedziałek 13.30 - 15.00 SP 6
 
 środa 13.30 - 15.00 SP 6
 
Robert Zapora poniedziałek 16.30 - 18.00 Paulinum  2005 - 2009

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem