Sekcja upowszechniania sportu klas I-III  MOS 2019/2020

Nauczyciele, trenerzy - UPOWSZECHNIANIA SPORTU W KL. I-III, Szkoły Podstawowe

  • SP 2 mgr Jacek Kubicki -nauczyciel dyplomowany

  • SP 3 mgr Paweł Heinke -nauczyciel dyplomowany

  • SP 5 lic Malwina Nogawka -nauczyciel stażysta

  • SP 6 mgr Jakub Kamiński -nauczyciel kontraktowy

  • SP 7 mgr Jarosław Wilusz -nauczyciel mianowany
  • SP 8 mgr Andrzej Skowroński -nauczyciel dyplomowany

  • SP 10 mgr Katarzyna Smajda-Młodnicka - nauczyciel dyplomowany

  • SP 11 mgr Łukasz Niesobski - nauczyciel mianowany

  • SP 13 mgr Mateusz Durlak -nauczyciel

  • SP 15 mgr Marta Pochłód - nauczyciel kontraktowy

Zajęcia sportowe:

  • SP 5 mgr Rafał Ratuj -nauczyciel dyplomowany "Pozalekcyjne zajęcia sportowe kl.V-VII SP"

 

 

Harmonogram zajęć

UPOWSZECHNIANIE SPORTU KL. I-III

Prowadzący

dzień

godzina

grupa

SP 2  Jacek Kubicki 

środa 13.45 - 15.15
GR. III/ duża sala /bud 2
piątek 08.00 - 08.45  GR. I / duża sala /bud 2
piątek 11.40 - 12.25 GR. II/ duża sala /bud 2
SP 3  Paweł Heinke   wtorek 08.00 - 08.45
GR. I
czwartek 08.00 - 08.45
GR. I
15.15 - 16.45 GR. II
SP 5  Malwina Nogawka
 
poniedziałek  11.40 - 12.25
GR. I
12.35 - 13.20
GR. II
środa 11.40 - 12.25 GR. III
12.35 - 13.20 Gr. IV
SP 6  Jakub Kamiński  poniedziałek 11.40 - 12.25 GR. I
wtorek 12.45 - 13.30 GR. II
środa 12.45 - 13.30 GR. III
piątek 11.40 - 12.25 GR. IV
SP 7  Jarosław Wilusz
 
poniedziałek 13.35 - 15.05  Gr. I
piątek 12.25 - 13.55  GR. I

SP 8  Andrzej Skowroński

 

poniedziałek 15.20 - 16.05  
wtorek 15.20 - 16.05  
środa 15.20 - 16.05  
piątek 14.25 - 15.20  

SP 10  Katarzyna Smajda-Młodnicka 

czwartek  08.00 - 08.45 KL. III B
08.55 - 09.40  KL. II D
piątek 09.50 - 10.35 KL. III C
10.45 - 11.30 KL. III A

SP 11  Łukasz Niesobski

 
wtorek 15.30 - 17.00  budynek B/ SP 11
czwartek  14.00 - 15.30  budynek B/ SP 11
SP 13  Mateusz Durlak
 
 środa 11.40 - 12.25  GR. I
12.35 - 14.20  GR. II
piątek  10.35 - 11.25  GR.I
11.40 - 12.25  GR. III
SP 15  Marta Pochłód
  
poniedziałek 13.40 - 14.25  GR. I
wtorek 11.50 - 12.35  GR. II
czwartek 11.50 - 12.35  
12.45 - 13.30  

SP 5  kl. V-VII Rafal Rataj 

poniedziałek  13.30 - 15.00 boisko/ sala SP 5
wtorek 13.30 - 15.00 boisko/ sala SP 5

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem