12.30 - 14.00Sekcja upowszechniania sportu klas I-III  MOS 2018/2019

Nauczyciele, trenerzy - UPOWSZECHNIANIA SPORTU W KL. I-III, Szkoły Podstawowe

  • SP 2 mgr Jacek Kubicki -nauczyciel dyplomowany

  • SP 3 mgr Paweł Heinke -nauczyciel dyplomowany

  • SP 5 lic Malwina Nogawka -nauczyciel stażysta

  • SP 6 mgr Jakub Kamiński -nauczyciel kontraktowy

  • SP 7 mgr Anna Matkowska -nauczyciel dyplomowany

  • SP 8 mgr Anna Gigiel - nauczyciel dyplomowany

  • SP 8 mgr Magdalena Harapin -nauczyciel kontraktowy
  • SP 10 mgr Katarzyna Smajda-Młodnicka - nauczyciel dyplomowany

  • SP 11 mgr Łukasz Niesobski - nauczyciel mianowany

  • SP 13 lic Mariusz Ligiżyński  - nauczyciel stażysta

  • SP 15 lic Karolina Maruszczak - nauczyciel kontraktowy

  • SP 15 mgr Marta Pochłód - nauczyciel kontraktowy

 

Harmonogram zajęć

UPOWSZECHNIANIE SPORTU KL. I-III

Prowadzący

dzień

godzina

miejsce

 SP 2 Jacek Kubicki środa 12.45 - 13.30 SP 2/ duża sala
piątek 08.50 - 09.35 SP 2/ mała sala
13.30 - 15.00 SP 2/ duża sala
 SP 3 Paweł Heinke   wtorek 08.00 - 08.45 SP 3
środa 08.00 - 08.45 SP 3
czwartek 15.00 - 16.30 SP 3
 SP 5  Malwina Nogawka  poniedziałek
 
11.40 - 12.25 SP 5
12.35 - 13.20 SP 5
środa 12.35 - 13.20 SP 5
czwartek 12.35 - 13.20 SP 5
 SP 6  Jakub Kamiński  poniedziałek 11.40 - 12.25 SP 6/ kl. I a
środa 11.40 - 12.25 SP 6/ kl. II a
12.45 - 13.30 SP 6/ kl. II c
czwartek 11.40 - 12.25 SP 6/ kl. II b
 SP 7  Anna Matkowska  środa 14.30 - 16.00 SP 7
piątek 15.15 - 16.45 SP 7
 SP 8  Anna Gigiel wtorek 13.30 - 15.00 SP 8 
SP 8  Magdalena Harapin poniedziałek 13.40 - 15.10 SP 8
 SP 10  Katarzyna Smajda-Młodnicka    poniedziałek  08.00 - 08.45
SP 10/ kl. II c
08.55 - 09.40 SP 10/ kl. II a
środa 08.55 - 09.40 SP 10/ kl. II b
czwartek 13.40 - 14.25 SP 10/ kl. III
 SP 11  Łukasz Niesobski wtorek 15.20 - 16.50 SP 11/ budynek B
czwartek 15.20 - 16.50 SP 11/ budynek B
 SP 13  Mariusz Ligiżyński  wtorek 12.30 - 14.00 SP 13
czwartek 11.30 - 13.00 SP 13
 SP 15  Karolina Maruszczak środa 14.30 - 15.15
SP 15
czwartek 14.30 -15.15 SP 15
 SP 15  Marta Pochłód wtorek 13.40 - 14.25 SP 15/ kl. I b
piątek 13.40 - 14.25 SP 15 / kl. II a

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem