Sekcja upowszechniania sportu klas I-III  ZPP-CWU 2021/2022

Nauczyciele, trenerzy - UPOWSZECHNIANIA SPORTU W KL. I-III, Szkoły Podstawowe

  • SP 3 mgr Daniel Gawlik -nauczyciel mianowany
  • SP 3 mgr Paweł Heinke -nauczyciel dyplomowany

  • SP 5 mgr Malwina Nogawka -nauczyciel kontraktowy

  • SP 6 Dariusz Jarosz - nauczyciel mianowany
  • SP 6 Krzysztof Zaleśny - nauczyciel mianowany
  • SP 7 mgr Jarosław Wilusz -nauczyciel mianowany
  • SP 10 mgr Katarzyna Smajda-Młodnicka - nauczyciel dyplomowany

  • SP 10 mgr Magdalena Ochota - nauczyciel mianowany
  • SP 11 mgr Kamila Fryc - nauczyciel kontraktowy

  • SP 11 mgr Lucyna Hofman - nauczyciel mianowany
  • SP 11 mgr Anna Gordijenko - nauczyciel mianowany
  • SP 11 mgr Marta Ignatiuk - nauczyciel dyplomowany
  • SP 11 mgr Andrzej Jaworski - nauczyciel dyplomowany
  • SP 11 mgr Bartosz Królikowski - nauczyciel dyplomowany
  • SP 11 Łukasz Niesobski - nauczyciel mianowany
  • SP 13 mgr Andrzej Szymański -nauczyciel dyplomowany

  • SP 15 mgr Marta Pochłód - nauczyciel kontraktowy
  • SP 15 mgr Dorota Skowron - nauczyciel dyplomowany

  SP 3

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Daniel Gawlik Upowszechnianie sportu
kl. I-III
8.00-8.45     8.00-8.45 10.50-11.35  
SP 3     SP 3 SP 3  
10.50-11.35     8.55-9.40    
SP 3     SP3    

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Paweł Heinke Upowszechnianie sportu
kl. I-III
    8.55-9.40      
    SP3      
    9.45-10.30      
    SP 3      
    10.50-11.35      
    SP 3      

 

SP 5

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Malwina Nogawka Upowszechnianie sportu
kl. I-III
12.35-13.20   12.35-13.20 11.40-12.25    
SP 5   SP 5 SP 5  

 

 

SP 6

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Dariusz Jarosz Upowszechnianie sportu
kl. I-III
  10.45-11.30 12.45-13.30 11.40-12.25    
  SP 6 SP 6 SP 6    
  11.40-12.25   12.45-13.30    
  SP 6   SP 6    
  12.45-13.30        
  SP 6        

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Krzysztof Zaleśny Upowszechnianie sportu
kl. I-III
    11.40-12.25 11.40-12.25    
    SP 6 SP 6    
    12.45-13.30      
    SP 6      
           
           

SP 7

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Jarosław Wilusz Upowszechnianie sportu
kl. I-III
13.35-14.20 12.45-13.30     12.45-13.30  
SP 7 SP 7     SP 7  
        13.35-14.20  
        SP 7  
        14.25-15.20  
        SP 7  

SP 10

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Magdalena Ochota Upowszechnianie sportu
kl. I-III
11.45-12.30   11.45-12.30 11.45-12.30 11.45-12.30  
SP 10   SP 10 SP 10 SP 10  

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Katarzyna
Smajda-Młodnicka
Upowszechnianie sportu
kl. I-III
11.45-12.30   10.45-11.30   11.45-12.30  
SP 10   SP 10   SP 10  
12.45-13.30       12.45-13.30  
SP 10       SP 10  

SP 11

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Kamila Fryc Upowszechnianie sportu
kl. I-III
12.35-13.20          
SP 11          

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Anna Gorijenko Upowszechnianie sportu
kl. I-III
  12.25-14.00        
  SP 11        

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Lucyna Hofman Upowszechnianie sportu
kl. I-III
      13.30-14.15    
      SP 11    

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Marta Ignatiuk Upowszechnianie sportu
kl. I-III
  12.25-14.25 12.25-14.25      
  SP 11 SP 11      

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Andrzej Jaworski Upowszechnianie sportu
kl. I-III
    12.25-14.00      
    SP 11      

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Bartosz Królikowski Upowszechnianie sportu
kl. I-III
    13.30-15.00   13.30-15.00  
    SP 11   SP 11  

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Łukasz Niesobski Upowszechnianie sportu
kl. I-III
13.40-15.20          
SP 11          

SP 13

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Andrzej Szymański Upowszechnianie sportu
kl. I-III
  8.00-8.45 8.00-8.45   11.45-12.30  
  SP 13 SP 13   SP 13  
  12.40-13.25 12.40-13.25   12.40-13.25  
  SP 13 SP 13   SP 13  

SP 15

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Marta Pochłód Upowszechnianie sportu
kl. I-III
11.50-12.35   11.50-12.35   11.50-12.35  
SP 15   SP 15   SP 15  
        12.45-13.30  
        SP 15  

 

Imię i nazwisko dyscyplina dzień tygodnia , godziny i miejsce zajęć
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Dorota Skowron Upowszechnianie sportu
kl. I-III
  11.50-12.35 11.50-12.35      
  SP 15 SP 15      

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem